| 勒兹万 a întrebat:

Pentru cei care joaca drakensang online, imi poate spune si mie daca este posibil sa transfer iteme de pe un cont pe altul si daca exista ceva depozit in joc? cateva informatii suplimentare care m-ar ajuta despre acest joc ar fi si ele binevenite

Răspuns Câştigător
| Căpşunăă a răspuns:

Nu poti sa transferi de pe un cont pe altul si exista depozit dar costa mult altaur din ala funda?

2 răspunsuri:
| alexandruliviu a răspuns:

Nu se poate trimite...happy

| alexandruliviu a răspuns:

Nu poti sa transferi iteme si nici altaur... si mie mi-ar fi placut se se poata face asemenea lucruri...big grin