| Mystyk a întrebat:

Pentru cei care joaca Elsword. Daca eu deja am clasa sword knight, si am level 28, cum as putea sa dau un reset la clasa si sa ma pun pe sheath king? Ce misiuni sau ce trebuie sa fac?

7 răspunsuri:
| Teleshpenker a răspuns:

Joc ^^
Am un elsword de 33 XD
trimite-mi mesaj cu mail, ceva

| GheorgheDariusAlexandru2000 a răspuns:

Se face misiunea pentru clasa? Eu nu stiam am lvl 37 si nu am clasa big grin Merci

| GhostKnight a răspuns:

Se numeste seath knight nu king si nu mai poti sa schimbi inapoi clasa.

| Teleshpenker a răspuns (pentru GhostKnight):

Ba poti O.O
Dar iti trebuie nushtyu ce fukin-item care e bani

| GhostKnight a răspuns (pentru Teleshpenker):

Pai da stiu ca poti da costa o gramada acel item asa ca lasa tongue

| Spikey99 a răspuns:

Buna...1: clasa se numeste Seath Knight.2:pentru a schimba de la Sword Knight la Seath Knight iti trebuie un item din mall(deoarece deja ai facut questul pentru SK) happy

| Bebelushulz a răspuns:

Cumpara un item din mall sau fa un char. nou