| 2ℓєι a întrebat:

Pentru cei care joaca fifa. E bun Muller care e RM pe pozitia ST?

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

Salut. Pai trebuie sa joci multe meciuri cu el pe pozitia respectiva. De exemplu el este pentru RM iar tu trebuie sa il pui in fiecare meci pe pozitia ST. Nu te ingrijora ca la inceput nu da goluri, cam un sezon trebuie sa il lasi pe pozitia aia. La un moment dat iti va arata la statisticile lui ca poate juca si pe pozitia ST. Acum depinde si ce fifa joci, daca e unul vechi nu te astepta la astfel de tactici pentru ca fifa-urile nu aveau Artificial Intelligence. De la 2011 in sus isi pot schimba pozitia cam asa. Sper ca te-am lamurit. Funda? ^_^