| NoNaMe_3492 a întrebat:

Pentru cei care joaca imvu si stiu sa faca credite va rog ajutati-ma si pe mine va dau orice vrei fundita vot orice
deci eu de fiecare data cand imi fac cont nu pot decat doar o data sa fac credite sau max de doua ori si nu inteleg dor fac exact asa cum trebuie si a treia oara nu mai merge si altii pot face cate 10 nu inteleg dc deci eu fac prin urmatorii pasi:
dau la earn credta apoi la refer a friend, invite by email si apoi scriu acolo tot ce trebuie la your friend email adress scriu un email care il stiu eu si ii stiu si parola apoi ma duc la acel email dau yes pe ceea ce am primit si fac un nou cont apoi rog pe cineva sa intre pe acel cont in timp ce eu sunt pe al meu
si eu trebuie sal il am pe acel cont care l-am facut la prieteni dar nu il am si nici el nu ma are pe mine chiar nu inteleg dc nu merge va rog sa ma ajutati va dau orice:X

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

De ceva mai bine de o saptamana, nu se mai pot face credite folosind conturi false. Tot ce trebuie sa faci este sa astepti in speranta ca cei de la IMVU vor incepe dinou sa ofere credite pentru conturile false.
O zi buna! happy