| Soowhaat01 a întrebat:

Mi-am facut cont pe MeetMe, imvu pentru credite. Si cand ajung la al 2-lea pas imi zice : Email Adress, si Email Password. La email Adress, e totul ok. Si cand dau la Email Password, scriu parola de mail si nimicstraight face...am incercat si alte parole, si tot nimic.

Ce ar trebuie sa fac?
Promit,

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca pe alt Email!

| Soowhaat01 explică (pentru anonim_4396):

E a 2-a oara cand incerc pe alt email.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cum adica scrii parola de email si nimic? nu inteleg

| Soowhaat01 explică (pentru anonim_4396):

Deci...cand scriu parola de la email, imi zice ca parola nu merge. Ceva in genul asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Soowhaat01):

Poate nu bagi tu bine parola.

| Soowhaat01 explică (pentru anonim_4396):

straight face Da, de 10 ori am repetato. straight face Si am apasat fiecare tasta cu grija.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Soowhaat01):

Incearca sa faci alt cont

| anonim_4396 a răspuns (pentru Soowhaat01):

Da-mi ID-ul tau de messenger

| xHappyCloudy a răspuns:

Apasa pe,, Upload a Photo on MeetMe " si o sa-ti apare o pagina. Acolo, in partea dreapta sus, te autentifici. Dupa ce ai dat OK, inchizi pagina. Dupa aia, dai la,, Exchange Currency ", si de acolo te descurci.winking

| Soowhaat01 explică (pentru xHappyCloudy):

Nu mai merge meetme sad