| secretsisecret a întrebat:

Pentru cei care joaca League Of Legends pe cine alegeti : Jinx, Katarina, Ahri sau Ashe?

6 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Ashe.Imi plac arcasii. Daca nu reusesc sa fac kill-uri trec pe rol de suport.

| Jipa95 a răspuns:

Eu cu Katrina ma descurc cel mai binewinking!

| ribak a răspuns:

Eu nu am jucat cu nicuna din ele, dar am un prieten care a jucat cu Ashe si cu Katarina, si cu Katarina obtinea rezultate mai bune.

| Kumiko19 a răspuns:

Depinde pe cei lane joci cel mai mult:ahri si katarina sunt eroi de mid iar jinx si ashe sunt adc. Dupa parerea mea ar trebui sa-ti iei jinx. ( mie imi place foarte mult)

| luce20022 a răspuns:

Katarina-dupa parerea nea e cea bai buna

| qpBiaqp a răspuns:

Ahri :3