| xgd a întrebat:

Pentru cei care joaca metin : unde gasesc comandant broasca? Am fost in templul hwang, am gasit si fantoma tigrului galben sau cum l-o fi chemand, dar nu am gasit niciun comandant broasca. Am auzit ca de la ala pica oasele degetului si chiar gluga de orc si tare as vrea sa fac rost. Dau funda kiss

6 răspunsuri:
| Ge0rgeL a răspuns:

Salut!
Acel comandant il poti gasi in drum spre DT.Dar sa ai grija ca este foarte greu de omorat.
Bafta!

| RuLLeR4D a răspuns:

Comandant broasca se gaseste langa DT (Turnul Cu Demonii) Este un drum pe acolo. mergi pana gasestibig grin Funda?

| xgd explică (pentru RuLLeR4D):

Am fost deja... si nu gasesc. oare nu mai pica si de altundeva gluga de orc?

| RuLLeR4D a răspuns (pentru xgd):

Pai la ce iti trebuie? si pe ce metin =]

| xgd explică (pentru RuLLeR4D):

Pe Black Magic.

| RuLLeR4D a răspuns (pentru xgd):

Incearca Pe La Orci =]