| Shrek32154 a întrebat:

Pentru cei care joaca metin2. Cand apas butonul ala de langa alt imediat in stanga si apoi apas click mi se blocheaza mouseul in stanga sus si ma dispera nu pot sa-l mai scot acolo. Stiu ca trebuie sa evit sa apas click stanga cand apas acel buton dar nu pot face asta intotdeauna mai sunt si momente cand sunt neatent...si pe urma trebuie sa dau restart straight face. Cum pot sa scot mouse-ul de acolo fara restart sau ctrl+alt+delete (task manager has been disabled by your administrator) Funda

1 răspuns:
| WeeK3nD a răspuns:

Nu ai ce face, eu cand patesc asta incerc sa duc mouseu la metin pe bara, daca te straduiesti poti reusi, imi ia ceva timp dar nu dau restart.