| Shac0 a întrebat:

Pentru cei care se joaca counter-strike 1.6 la ori ce cs iau extreme clasic bestial nu-mi apare tinta la optiuni da pe sv apare si nici sami scimb arma de pe stanga pe dreapta cu H, Si da am avut coduri si pe un sv am luat nu-s ce ce e, si cine ma poate ajuta va rog big grin

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Pentru a modifica arma de pe stanga pe dreapta, intai trebuie sa schimbi modul prin care jocul reda imaginea pe ecran:
options>video>renderer si alegi open GL, apoi ar trebui sa mearga.

| Shac0 explică (pentru Zangetsu):

Mersi o porblema am tezolvat acum daca as sti ce am sad
si mersi sprer sa mearga big grin

1 răspuns: