| andrei95 a întrebat:

Pentru cei ce au jucat sau joaca Fifa 12...eu joc in cariera ca jucator si numai pe el il controlez as vrea sa stiu cum se poate sa ma schimbe(subtitution) cand e prea obosit trebuie sa apas eu ceva sau ma schimba automat calculatorul?

Răspuns Câştigător
| DoarEuDani a răspuns:

Ca sa te poti schimba va trebui sa fi capitanul echipei big grin. Iar jucatorul il poti sterge de la edit player

1 răspuns:
| andrei95 explică:

Sau daca stiti cum as putea sterge un jucator pe care l-am creat eu?