| hegemon88676 a întrebat:

Pentru cel mai bun metin privat, si cel mai rapid raspuns, primeste

Răspuns Câştigător
| AlinCatalin a răspuns:

Sero mt2 armele legendare sunt+9 in shop gm iti da lvl 99 si full yang olimpika de lvl 90 armura epika este in shop armele sunt foarte foarte tari si sunt legendare care nu le-am mai vazut e super!

2 răspunsuri:
| Assassins a răspuns:

RedDragonMT2 sau MondialMT2.
RedDragonMT2:
Sunt si Romani si Germani.Iteme+9,la magazin gasesti tot ce vrei in afara de epice si king.Cresti foarte repede si faci bani rapid.
MondialMT2:
Este romanesc.Iteme+9,rate bunicele, fara otele si cine stie ce armuri sau arme in inventar, cresti bunicel si bani faci FF greu. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| DaViDbOsS a răspuns:

Mondialmt2