| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cine joaca cabal, credeti ca fs(force shielder) este un caracter bun? si de ce?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Orice grupa este buna.eu am fs si am lev 134... daca sti sa te joci orice grupa e buna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am fs de 161 si s fff multumita de el, daca sti sa il cresti rupe, din toate pct. de vedere. are def, HP, un atack rezonabil, rate si crit dmg cat cuprinde.

| Just a kid a răspuns:

Mie imi place wizzardubig grin

| xlr8rq1 a răspuns:

Toate caracterele sunt bune daca stii sa le aranjezi(combouri, skill points etc), dar fs este foarte bun pentru ca are def, HP si atac mare.
Un sfatbig grinaca vrei sa rupi in privinta atacului fa-te fs pe magie, nu pe sword.big grin