| KodekZ a întrebat:

Dati-mi si mie un server de Cabal Rmanesc (pvp daca se poate) + 1 ghid pentru force blader, cum nu am jucat vreau sa invat si eu cum se joaca big grin

Răspuns Câştigător
| ShNySnYGer a răspuns:

Ghid pentru clase http://forum.cabalonline.com/showthread.php? 92651-Quick-Guide-and-Facts-about-Cabal-Character. Iar cand iti creezi caracterul si intri in joc pentru prima oada iti arata un guide pentru taburi, misiuni, skilluri. E simplu cand ai level mic te concentrezi pe misiuni si asa fac bani si exp repede. la level foarte mare 100-190 e mai greu ca trebuie sa termini multe dungeon-uri grele / single unele sau party. Eu am un WI pe Jupiter. WI sunt puternici la level mare dar e foarte greu sa cresti sau la pvp cand are nivel mic. Iti recomand FS( Force shilder) sau WA

5 răspunsuri:
| ShNySnYGer a răspuns:

Server-ul e romanesc http://cabal.ws/ dar momentan nu exista cabal in limba romana.

| KodekZ explică (pentru ShNySnYGer):

Multumesc domnule metinar big grin

| ShNySnYGer a răspuns (pentru KodekZ):

laughing nu ma mai joc metin de 3 ani. Asta a ramas poza de profil si mi-e lene sa o schimb rolling on the floor

| KodekZ explică (pentru ShNySnYGer):

Daca imi poti da si mie un ghid care ma invata cum sa joc si eu cat de cat ''Labal'' i give you FUNDOI 100%

| KodekZ explică (pentru ShNySnYGer):

Multumesc frumos happy :*. Daca vrei sa tinem legatura id-ul meu de mess este alin.boss73 big grin. Daca ai chef jucam impreuna, asa mai invat si eu

| ShNySnYGer a răspuns (pentru KodekZ):

Ghid pentru clase http://forum.cabalonline.com/showthread.php? 92651-Quick-Guide-and-Facts-about-Cabal-Character. Iar cand iti creezi caracterul si intri in joc pentru prima oada iti arata un guide pentru taburi, misiuni, skilluri. E simplu cand ai level mic te concentrezi pe misiuni si asa fac bani si exp repede. la level foarte mare 100-190 e mai greu ca trebuie sa termini multe dungeon-uri grele / single unele sau party. Eu am un WI pe Jupiter. WI sunt puternici la level mare dar e foarte greu sa cresti sau la pvp cand are nivel mic. Iti recomand FS( Force shilder) sau WA