| carhartt a întrebat:

Pentru fanii de anime. Am o intrebare...
Daca nu am vazut Naruto, atunci cand el era copil, ma pot uita la Shippuden? Povestea are acelasi fir? Sau pur si simplu este o alta poveste, cu alt fir... etc?

4 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Având în vedere că acest anime este făcut de același autor, eu zic că se păstrează povestea în continuare.
"Naruto" este primul sezonul al acestui anime, iar "Naruto Shippuden" o continuare a sa.
Se păstrează povestea în continuare, însă se adaugă mai multe informații/ detalii/ acțiune.
Nu-ţi recomand să te uiţi la "Naruto Shippuden" fără să urmărești şi "Naruto", prima parte, pentru că nu are nici un sens.

| carhartt explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri.
Sunt le episodul 6 deja.

Răspuns utilizator avertizat
| AleGsZ a răspuns:

Se leaga, inca de la primul episod din Naruto, pana la ultimul din Shippuden.
Iti sugerez sa te uiti de la inceput, NU este pierdere de timp, sunt fan Naruto, si sunt la zi cu episoadele.