| maryus15 a întrebat:

Salut,sunt fan naruto si as vrea sa imi spuneti si mie cum credeti voi ca se va termina naruto shippuden? e cel mai bun anime vazut vreodata si ma voi uita la el chiar daca voi avea 20 de ani.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RenzoRomano a răspuns:

Maaaa doooareee'n pl!

| Gangsta4Life a răspuns:

Naruto il intoarce pe sasuke de pe calea cea rea. reusesc impreuna sa il omoare pe madara. naruto devine hokage si incepe sa aduca pacea mondiala pe care si-o dorea jiraya si pain.

Răspuns utilizator avertizat
| Gangsta4Life a răspuns (pentru SorryForPartyRocking):

laughing adauga flondortiberius@yahoo.com sa vorbim mai binewinking

| Gangsta4Life a răspuns:

Frate nu imi dai si mie funda? pana la urma am dat cel mai bun raspuns nu?