| koorey a întrebat:

Pentru fetele care joaca lady popular am vazut ca a aparut "magazinul hawaii" si spune ca nu pot accesa magazinul ca trebuie sa completez "calator in hawaii". Cum adica? Ma ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Trebuie mai intai sa gasesti piesele biletului.Le gasesti oriunde in joc, in special la salonul de infrumusetare, la profil si la moll.Succes! Eu am trecut de partea asta, insa acum incerc sa fac rost de toate piesele costumului...

| MisteriousMan a răspuns:

Buna. Nu merge pentru ca trebuie sa aduni toate partile biletului pe care ''animalul l-a rupt laughing''. Vezi ca apar prin oras. trebuie doar sa fi atenta. Dupa ce strangi toate partile biletului merge sa dai la magazinul hawaii... Iti urez succes, daca mai ai nelamuriri, astept msg!winking