| swee1love a întrebat:

Bunahappy
pentru fetele ce joaca lady popular: cum pot accesez calator in hawai, caci am incercat sa intru la magazin hawaian si imi spune intai ca trebuie sa accesez calator in hawai.
multum`:*

Răspuns Câştigător
| Yukidaruma a răspuns:

Pai...trebuie mai intai sa cauti in joc bucatile din biletele de avion spre hawai sau ceva de gfenul, sunt 10 bucati pe care trebuie sa le gasesti, ca si ouala de paste de exempluwinking, asa si dupa aceea cred ca vei putea cumpara de la magazin, eu inca strang bucatile din bilet, daca se intampla ceva dupa ce le strang, adica trebuie sa indeplinesti alte sarcini de exemplu...etc te anunt, sper ca te-am ajutatwinking

2 răspunsuri:
| Yukidaruma a răspuns:

Asa gata, deci dupa ce termini de strans biletele o sa ai acces la magazinul hawaian, unde trebuie sa iei toate piesele costumului hawai, dar e nasol pentru ca o incercare gratuita o data pe zi si restul se platesc in diamante sad, dar ai grija ca poti castigasi altceva in afara de costum de ex eu acum a castigat 1.0 HQ, pana fac eu costumul...sad

| swee1love explică:

Nu vreti sa fim prieteni la joc? daca vreti cautati numele asta : just ioana. ca sa mai vb.vam pupat:*
sh mersi pentru`raspuns:*