| mariuss123 a întrebat:

Pentru folosi controllerul xbox la ps3, dc da cum? daz funda

2 răspunsuri:
| KIibrDM a răspuns:

Du-te la scoala baaaa

| Alex1997fun a răspuns:

Eu si ceilalti utilizatori TPU te rugam din corazon(a la fratele tau salam) sa mai mergi la scoala.

MOTIV:tu poti descifra ce ai scris acoloconfused

ON:nu ai cum sa folosesti controller xbox 360 la PS3 (D-AIA se numeste controller xbox 360... logic). Poti sa-l conectezi la consola PS3 prin USB, dar nu-ti va merge deoarece nu ai cum sa setezi comenzile.Intelegi?

Sper ca te-am ajutatwinking si sa mai mergi si la scoala(sfat prietenesc)happy