| jamesean a întrebat:

Pentru gta san andreas singleplayer si multiplayer este bun volan sa conduci masinile spuneti-mi doar pentru care ie bun si ce sa fac sa pun sa mearga masina cu volan.

1 răspuns:
| Magnifico a răspuns:

Daca vrei sa iti mearga San Andrea-ul cu volan doar intri la Options si la comenzi modifici acolo, pui setarile cum vrei tu, insa nu iti va merge cum iti doresti.
Daca vrei jocuri pe care sa te joci cu volan atunci de ce nu incerci World Racing 2, Test Drive Unlimited, NFS (orice), Euro Truck Simualtor (de curand a aparut si versiuena a 2 a care e geniala) si alte jocuri precum German Truck Simulator, Scania Truck Simulator, Tow Truck Simulator, etc.

Bafta!