| Evolettee a întrebat:

Pentru jucătorii de league of legends laughing. Am nevoie de blue esence să fac un campion lvl 6, cum fac rost de esență?

4 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Deschizi cufere sau dai dischant la campioni pe care ii ai in loot.

| Evolettee explică (pentru AlexDFY):

Ideea e că nu mai primesc niciun cufăr de ceva timp :-s

| AlexDFY a răspuns (pentru Evolettee):

Cumpara din shop, e 1750 ip, dar ai nevoie de o cheie ca sa il deschizi, cheile pica des, ar trebui sa ai cateva oricum.

| Robyyyrobyyyyy a răspuns:

Daca ai ip, cumperi Chest-uri..si campioni care iti pica ii vinzi..si iti da la schimb esenta albastra