| anonim_4396 a întrebat:

Pentru jucatorii de metin2:
daca un fms are pagubele cu minus, scade sansa de a da o paguba/critica sau imi ia din dmg-ul atacului normal/vraji?

2 răspunsuri:
| RandyOrtonRKO a răspuns:

Nu paguba medie e sa dai atac mut iar competenta - e de sura deci n-are nimic

| myself a răspuns:

Pagubele de la rib/fms/arme de 75 : media creste sau scade cu un anumit procent dmg-ul total al atacului (adica ala care il arata la status)in functie de medie...ex: daca ai 5k atac sa zicem si pui fms cu paguba 10% o sa ai atac total 5k+atac fms+10%din total, asta e valabil si la paguba competentei care nu e neaparat de sura ajuta orice caracater.war corp de ex mareste aura, te-am ajutat=>fundita=>thx