| DangerOALeXxIno a întrebat:

Pentru toti jucatorii de metin2ro care nu se mai joaca imi puteti da mie contul tau si inca ceva sa fie dat si pe email si nu conteaza serverul si orice level accept si de level 15! Pentru contact:te_iubesk76@yahoo.com

1 răspuns:
| mariojmecheru2004 a răspuns:

Iti dau cont de gm pe corvus pose +9 cu pietre +9 si bine ponusat si arma modata+9 si pietre +9 si bine bonusate amandoua id: mariomario00 cu litere mici si parola:marioboss3 amandoua cu litere mici