| lapamant a întrebat:

PES 2012, NU reusesc sa adaug kituri noi, am instalat patchul Pesedit 1.3 si am descarcat un kit al Romaniei fiindca in joc nu se vedeau numele ( http://www.pes-patch.com/2011/10/romania-2012-gdb-bins-b y-tottimas.html ) acesta este patchul, dar pur si simplu nu inteleg cum trebuie instalat, m am uitat prin ce scria in readme, dar nu pricep.

1 răspuns:
| alexandruu97 a răspuns:

Incearca sa cauti instalarea pe google eu habar nu aveam dar acum sti si cum se instaleaza, am invatat singur straduiestete