| cielo a întrebat:

Am si eu doua probleme la pes 2012. Prima este dupa ce mi-am instalat patchul pesedit nu mai pot sa vad pes 2012 pe tot ecranul si a doua nu mai se aude comentatorul. Nu stiu de ce. Va rog mult ajutati-ma. Dau o funda mare.

1 răspuns:
| M2ryus a răspuns:

Intra in setting in fisierul unde l-ai instalat si apare sus display acolo setezi tu calitatea si cum sa-ti apara pe ecran iar pentru cealalta problema intri din setarile lui la audio si iti apare acolo tot ce consta in sunetul jocului. Funda?