| ningeago a întrebat:

PES (toate serile, nu conteaza) nu a aparut si pentru pc pentru ca eu am vrut sa joc 2012 si aveam controale de MANETA. Puteam sa setez si pe tastatura dar cand intram in joc si imi spunea pe ce tasta sa apas (de exemplu pentru a suta) imi aparea cu butoane din alea de la MANETA!

Răspuns Câştigător
| Sharky_Fistis_1993 a răspuns:

Da din pacate asa sunt configurate mai nou si pentru pc. Pentru a te juca te sfatuiesc sa facica mine. Iti iei o maneta de x-box pentru PC. Eu asa am facut costa 50 de lei (ce mai ieftina sau poate o gasesti si mai ieftin') si te-ai scos big grin. Din pacate alta varianta nu este numai sa te joci asa cum il ai setat de pe tastatura dar dupa cum ai sp si teu... ee cam naspa.