| Anonim000069 a întrebat:

Am si eu o problema cu tastatura... Deci, ma joc PES, si de obicei, cand tin apasat pe mai multe butoane (de exemplu ↑+→), si cand vreau sa mai apas alt buton, apas pe el, dar nu primeste comanda.
Inainte de tastatura asta, aveam una la fel, si nu se intamplau chestii din astea.

Răspuns Câştigător
| Zumi a răspuns:

Prea veche tastatura.Asa erau tipurile mai vechi.Nu cred ca ai pc varza ca sa fie de la el.Cumparati o noua tastatura

| Anonim000069 explică (pentru Zumi):

Mersi de sfat, nici eu nu cred ca e de la PC. are quad core 2.16, placa video de 2, si 4 GB memorie ram.