| razvanbanu11 a întrebat:

Placa video NVidia GeForce 710M este buna pentru gaming? Am si 4 GB RAM si procesor Intel core i3.

2 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Iti spun eu adevarul. Placa e destul de slaba.este si pe pentru laptop daca nu gresesc si placa video de la laptop nu poate fi schimbata deloc. daca vrei sa ma asculti bine insa daca o cumperi nu vrei avea ce face cu ea. Nu poste fi montata pe laptop plus ca e slaba.

| RRobert7770 a răspuns:

Da este buna pentru gaming poti juca si cele mai noi jocuri incepand de la Call of Duty:Black Ops 2