| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

PLAYSTATION 5 sau Xbox Series X?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce-i cu cele două?

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru sierra1):

Dintre cele 2 de ai alege?

| sierra1 a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Cinstit, habar n-am care e diferența dintre ele, credeam că ne explici tu

| Lecorbusier a răspuns:

Switch

| Lecorbusier a răspuns:

Sincer tine cont mai multe de ce consola au prietenii tai ca sa poti juca cu ei.ca sa stii doar daca iei xbox vei fi clasificat ca fiind gay deoarece baietii spun ca psul este consola suprema fara prea multe motive deci daca ai masculinitatea fragila nu lua xbox.mi se par acelasi lucru da nu ma pricep asteapta si tu sa apara preturile

| Dani778 a răspuns:

Ce vrei? Asta am de zis