| Diiiaaaa a întrebat:

Plz spuneti-mi si mie cel mai tare metin2 din lume sa aiba la shop arme tari si armuri rate foarte mari sa fie pvp-pvm va rog.dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| FumezIubire a răspuns:

Metin2 Asura..Lv 127 max. :) Uita-te la Trailer
http://www.youtube.com/watch?v=01blxElmn8E
Funda.

5 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Http://royal.mondialmt2.com/ lvl max. 250, arme, armuri si accesori pana la lvl 250, mape noi (cave zombie, ultima, ultima2 etc.), otele la magazin, arme pana in lvl 65 la magazin, licori noi, iti iei magii P de la depozit etc. Servarul este non-hamachii.

| SherryXoX a răspuns:

Metin2Fun
mie imi place, maximu e 99 big grin, faci lv 30 la caini in maxim 5 min, apoi faci 60 valea s, faci 70 v1, faci 90 in padurea rosie si 99 tot acolo big grin, ai de toate de lv 1 +9 cu 0 yang big grin ai armuri, arme coifuri, scut de 30+ toate +9 cu putini bani, am uitat sa mentionez ca faci 3kk in timp ce bati la caini, pentru mine destul de tare,
fundita big grin?

| Diiiaaaa explică:

Am uitat lv max 250

| FumezIubire a răspuns (pentru Diiiaaaa):

Metin2 Asura..Lv 127 max. :) Uita-te la Trailer
http://www.youtube.com/watch?v=01blxElmn8E
Funda.

| FumezIubire a răspuns:

Incearca Metin2 Asura. Este foarte tare. Funda daca iti place :D
http://atheras.metin2asura.ro/index.php?s=home

| andrra00 a răspuns:

Daca vr lv max 250...este Hammermt2 numai k iti da din prima 255big grin.Ai toate itemele la shop, cal lv 30, totul +9.Incearca sa vezi daca iti placehappy