| Anchelor a întrebat:

Poate ca o sa ziceti ca sunt handicapat, dar...
Ma tot uitam pe yt, si vad numai minecraft.
Am zis sa vad de ce la toata lumea le place, asa ca l-am instalat (DEMO)
Cand intru imi zice ca OpenGL: ~~ERROR~~ RuntimeException: No OpenGL context found in the current thread. Nu stiu ce sa fac, am cautat pe Youtube si habar-n-am. poate ma puteti ajuta voi?

3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Cu alte cuvinte măi dragă cetăţene, ai un telefon de! -scuze, dar ăsta e adevărul!

| Anchelor explică (pentru mudokins78):

Eu vorbesc de calculator...

| xRaduC a răspuns:

Incearca sa iti instalezi driverele de la placa video si/sau Java. Ca sa instalezi driverele, recomand sa-ti iei SlimDrivers.