| MitaTheBest a întrebat:

Poate cineva sa ma ajute in legatura cu jocul gothic 2 am laptop si as vrea sa pun coduri si cand dau C scriu MARVIN nu imi da marvin mode tot asa adica scriu aiurea raspuns daca stiti cum sa fac sa pun codurile plz

4 răspunsuri:
| IronGripWarlord a răspuns:

Coduri se insereaza cu comanda goto waypoint [cod]... apesi b apoi scrii "marvin" (fara ghilimele). Deschizi consola pe F2 si le executi. un exp (itar pal_h armura a paladinului mare )

| Al3xand3r34 a răspuns:

Salut...eu cand apas pe f2 nu se activeaza consola...ce sa fac.am versiunea nights of riven

| Fechete_Mihai_1992 a răspuns:

Apesi B si scrii MARVIN si dupa iarasi B apesi F2 si scrii coduri

| Fechete_Mihai_1992 a răspuns:

Apesi B si scrii MARVIN si dupa iarasi B apesi F2 si scrii coduri.Cum ar fi inselect ch