| xDragonuL a întrebat:

Poate cineva sa mi-l faca pe draven gift gratis pe lol server EUNE dau funda + vot

Răspuns Câştigător
| Miranda29 a răspuns:

Eu sper ca pana la sfarsitul secolului cineva sa ti-l faca cadou...eu numai joc LoL de ceva vreme...ca ti l-as fi dat eu.
Si mai bine il cumparai pe Draven decat pe Vladimir daca iti place Draven asa mult
Daca vrei un pont joaca pe PBE(public test server) unde primesti 10.000 ip si 4000 RP saptamanal, acolo joaca sotul meu si are toti campionii cu tot cu skinuri

3 răspunsuri:
| Miranda29 a răspuns:

Am observat ca ai mai pus intrebarea asta de n ori si acuma fie vorba intre noi in loc sa pierzi timp aici mai bune apuca-te si joaca sa faci IP ca nu costa mult 6300IP din cate imi amintesc eu si nu cred ca se poate face cadou un campion...

| xDragonuL explică (pentru Miranda29):

Se poate happy si orkm l-am luat pe Vlad si nu mai am ip si imi ia prea mult and i fking love dat champ

| xDragonuL explică (pentru Miranda29):

Ok mersi sad o sa abandonez intrebarea...

| Miranda29 a răspuns (pentru xDragonuL):

Eu sper ca pana la sfarsitul secolului cineva sa ti-l faca cadou...eu numai joc LoL de ceva vreme...ca ti l-as fi dat eu.
Si mai bine il cumparai pe Draven decat pe Vladimir daca iti place Draven asa mult
Daca vrei un pont joaca pe PBE(public test server) unde primesti 10.000 ip si 4000 RP saptamanal, acolo joaca sotul meu si are toti campionii cu tot cu skinuri