| Me27 a întrebat:

Poate sa imi spuna si mie cineva jocuri multiplayer online (gen meez sau marians world)

Răspuns Câştigător
| dodolino44 a răspuns:

Club Penguin, Our World, Supersecret, Pandanda, Stardoll, Garden Party, Lady Popular, Perfect World, Oz Of World, Wooz World si cam atat imi aduc aminte. Funda?

1 răspuns:
| AlexDyo a răspuns:

Pai Minecraft, Counter-Strike, SA:MP (San Andreas Multy Player), Need For Speed World Toate le descarci sunt FREE. Pe web: Farmerama, Travian Scuze dar nu mai stiu