| AliG a întrebat:

Poate sa-mi spuna cineva ce e asa tare in a juca CS? laughing Nu inteleg.

Răspuns Câştigător
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Pentru cei care sunt pasionati de jocuri si gasesc ceva interesant si le creeaza o anumita stare au parte de o anumita actiune si joc in echipa e tare, sau pentruc ei care doar vreau sa se relaxeze unpic cu prietenii la un shooter decent, CS ii un joc care pune in miscare anumite simturi
O viata frumoasa sa ai.
Peace!

6 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Te face dependenta

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca erai poate intelegeai. cand jucam si eu cand eram mai mic ma interesa competitia, "sa fiu mai bun ca altul" si prostii de genul dar in timp m-am plictisit de joc