| dnbm3 a întrebat:

Pot juca GTA 4 pe Amd athlon x2 5600, 2.90 Ghz, Ram 2gbDDr2, placa video Ati Radeon HD 4650 Shapire 1gb ddr2, sistem de operare windows 7? Daca nu.de ce am nevoie?

Răspuns Câştigător
| aly300 a răspuns:

Nu te poti juca iti mai trebuie 1gb ram

3 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Iti merge poti juca!

| eucumine010 a răspuns:

Poti juca, dar nu te astepta sa iti mearga exceptional. Gta IV e prost optimizat.

| greatLOL a răspuns:

Aly300 a raspuns prost.Tu ai intrebat daca se poate juca, nu pentru a te astepta sa ti se miste ca pe un i7(care costa foarte mult)si o placa video(de 2048mb)si asta costa mult.Da,te poti juca,dar se va misca sacadat. Daca vei da la o rezolutie mai micuta, la alea la low sau medium, iti va merge destul de bine.Aly300 sucK