| Andrei21000000000000000000000000 a întrebat:

Am vreo sansa sa imi mearga Assassins Creed III?(am procesor Intel Celeron 450 2. 2GHz, Placa video ATI Radeon HD 4650 Sapphire 512MB DDR2 Edition, 2 GB RAM, Windows XP SP3)Vreau sa aud parerele voastre, nu vreau sa aud raspunsuri de genul uitate pe siteul... la cerintele de sistem.

Răspuns Câştigător
| TatooMaker a răspuns:

Nu poti sa joci assasin; s creed 3 cu windows xp. apoi ai o placa video cam slabuta si nici procesorul nu e excelent. ram-ul sa zicem ca e in regula. dar nu ai nicio sansa.

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Foarte slabe sanse sa iti mearga pe single core cand minimul cerut este dual core. Chiar daca ti-ar merge nu l-ai putea juca pentru ca ai avea un lag imens.

| Klaudiu214 a răspuns:

Ar putea sa mearga cat de cat nu stiu sau poate chiar bine. uitate aici..http://cerintedesistem.com/......de-sistem/

| marius2313 a răspuns:

Eu aa, procesor de 2.7, placa 512mb si 4 gbram dar windows 7. nu stiu ce sa zic de xp

| marius2313 a răspuns:

Si a mers bine