| silviudx a întrebat:

Pot juca gta 4 sau gta episodes from liberty city la minim sau chiar mai putin?

Os:windows xp professional service pack 3
procesor Intel pentium 4 3000 Mhz
memorie sistem 1024 MB
Placa video Asus x 1600 256 Mb

1 răspuns:
| ThEEmperoR a răspuns:

Uite aici: www.systemrequirementslab.com/cyri/ Intri in acest site, scrii jocul pe care il vrei in dreapta lui "1" si dai "Can you run it". Acest site iti analizeaza sistemul si iti va spune daca jocul merge. Ai 3 linii: prima linie este cu rosu (nu merge), a 2-a inseamna ca merge dar sunt cerintele minime cerute de joc, iar a 3-a iti merge si inseamna ca jocul este recomandat!