| RaduSmecheru10 a întrebat:

Pot juca Shaun White Skateboarding pe un calculator care are:intel(R)Celeron(R)cpu2.40GHz 2.41GHz,1,25 GB of RAM?

Răspuns Câştigător
| pufulete17 a răspuns:

Salut! Minimum system requirements:
Operating system: Windows XP / Windows Vista / Windows 7
Processor: Intel Pentium D Dual Core@2.6 GHz / AMD Athlon 64 X2 3800
Memory: 1 Gb
Video: ATI Radeon HD 2600 / NVIDIA GeForce 8600 GT (256 MB)
Sound Card: DirectX 9.0 compatible
Free hard drive space: 8 GB astea ar fi cerintele! nu mi-ai precizat placa video! daca e de 512 e destul de bine si o sa iti mearga, cred eu, in low settingshappy! bafta

1 răspuns:
| Bogdan7265 a răspuns:

Nu stiu sigur da vezi saitu asta http://www.systemrequirementslab.com/cyri/
alegi sau scrii jocul si iti scaneaza calculatoru apoi astepti si iti spune daca iti merge sau nu.
Mie imi merge saitu si fi sigur ca e bun ca il folosesc si eu.