| catalinbortis a întrebat:

Pot sa imi cumpar Counter Stricke Global Offensive pe un pc :Șpentium 4, placa video 512 Mb - 128 biti, 4 GB Ram?? Sau as avea ping mare in joc?

Răspuns Câştigător
| RobyUhtred a răspuns:

Ai avea ping mare, frame-uri scazute.

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Da man!
"Șpentium 4 " rolling on the floor

| catalinbortis explică (pentru CPAElites):

Am tastat gresit pentru ca m-am grabit, am observat dupa ce am postat intrebarea dar nu am mai corectat

| D0X a răspuns:

Bună ziua, vreau să va răpesc câteva minute pentru a va prezenta comunitatea Weedz.
Comunitatea Weedz.ro este o comunitate deschisă în 2015, această are o gama variată de servere unde te poţi distra!
Serverele sunt foarte bine organizate, unde bugurile şi alte probleme sunt rezolvate în cel mai scurt timp posibil.
În momentul de faţă serverele sunt :

CS.WEEDZ.RO - Classic

Dacă deţineţi un server şi vreţi să primiţi o categorie şi DNS puteţi face o cerere de DNS respectând condiţiile noastre.
Organizăm diverse competiţii în care va puteţi înscrie cum ar fi : Pool(Biliard), Backgammon(Table), League of Legends, Fifa 2007 şi Counter Strike 1.6.
Dacă doriţi un avatar sau o semnătură, puteţi face o cerere în secţiunea PhotoShop, unde designerii noştrii va vor oferii diverse variante.
Totodată dacă aveţi cunoştinţe în PhotoShop, aveţi şansă de a va alătură ehipei noastre de designeri.
Va mulţumesc pentru timpul acordat şi va aşteptăm pe comunitatea noastră pentru mai multe surprize.
stai, stai încă nu am terminat. Căutăm staff activ cum ar fi : moderatori, IT helpers, administratori.
Pentru mai multe detalii accesaţi :
Forum : http://forum.weedz.ro
Site : http://weedz.ro

Have Fun & Feel The Game!