| nickname97 a întrebat:

Pot sa joc Nfs Most Wanted online, daca nu am jocul original?
daca da cum? happy dau funda!

2 răspunsuri:
| mickeyMT a răspuns:

Depinde de care Need for Speed este vorba. Daca este vorba de cel din 2012, si sa zicem ca l-ai descarcat dupa FL, nu te poti juca decat singleplayer. Dece crezi tu ca dupa descriere si cerinte se baga urmatoarea fraza: "If you like this software, support the company/BUY IT!"?
Nu o sa poti sa joci online decat daca o sa-l cumperi dupa Origin, sau sa-l iei din supermarket, sau sa-i faci comanda dupa site oficial.
In cateva cuvinte, NU poti juca online daca nu ai cumparat jocul!
Daca este vorba de MW 2005, cei de la EA, au inchis de mult servere de jucat online. Totusi poti juca cu prietenii prin intermediul unei retele facute de voi, cu Hamachi. Pentru asta cauta tutoriale pe net, ca-s destule.
O zi placuta.

| Sticket a răspuns:

Poti juca NFS most wanted cel din 2005 cu programul Gameranger, e un program de jucat jocuri in lan.