| Xfactor_2745 a întrebat:

Sal cine stie codul de inregistrare pentru a juca online nfs most wanted plz? am cautat pe net si nu am gasit. daca are cineva jocul original sa mi scrie codul din spatele manualului pentru a puteajuca online. funda

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Vrei sa il joci online? CUMPARA-L!
P.S. In alta ordine de idei, nu cred ca exista servere oficiale inca in functiune, intrucit MW e cam vechi, asa ca poti incerca cu Hamachi eventual, daca e asa de greu sa iti cumperi un NFS mai nou pentru a juca online sau a incerca un joc de racing gratuit online (LFS sau Trackmania, de exemplu).