| BencheaAdelin a întrebat:

Pot schimba enter-ul in need for speed carbon? (tasta)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da am avut nfs carbon. Te duci la settings apoi la controls si schimbi acolo

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da apesi enter si pui alta tasta

| BencheaAdelin explică (pentru anonim_4396):

Ai avut nfs carbon
nu am gasit unde scrie am schimbat dar nu gasesc tasta enter

| BencheaAdelin explică (pentru anonim_4396):

am intrat acolo si nu scria

| anonim_4396 a răspuns (pentru BencheaAdelin):

Trebuie sa fie la settings si controls

| anonim_4396 a răspuns (pentru BencheaAdelin):

Pai da am avut nfs carbon. Te duci la settings apoi la controls si schimbi acolo

| flviusporumbiel a răspuns:

Normal ca poti daca stai la oras du-te la Media Galaxy sau la Real oriunde la un magazin mare si acolo cauta pe undeva accesorii si acolo e un om care se pricepe si ii spui si normal ca trebuie sa aive eu o am cu Naruto(tasta Enter) si nu a fost greu mi-a dat-o jos si mi-a pus respectiva
P.S----(du-te cu tastatura)

| BencheaAdelin explică (pentru flviusporumbiel):

Ma refeream in joc
deoarece tasta enter e stricata iar eu o folosesc enter-ul din dreapta