| Konv a întrebat:

Pot transfera bani de pe un cont steam pe alt cont steam? big grin si daca da CUM?

1 răspuns:
| iiLeopard a răspuns:

Nu poti sa transferi bani de pe un cont Steam pe alt cont Steam dar poti insa sa cumperi un joc pentru alt cont steam. De exemplu : Eu si prietenul meu avem un cont de Steam fiecare. El are 10 euro in el si eu nu am nici-un ban. Si as vrea sa imi cumpar un joc dar nu am bani. El poate sa imi cumpere jocul cu banii lui si sa il am pe contul meu de Steam