| BogdanDavidZ a întrebat:

Poti avea lag la unele jocuri pe xbox one?( la fps ma refer)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate doar cand se supraincalzeste foarte tare, dar altfel nu. Adica jocurile sunt facute special pentru platforma asta, deci nu ar trebui sa existe vreun joc care sa mearga prost pentru ca nu ar avea sens sa publici jocul doar pe consola asta cand stii ca nu merge foarte bine. Oricum, limita FPS-urilor e de 30 de FPS-uri si e destul de greu sa scada sub.