| Anghel_Alex_1990 a întrebat:

Poti primi amenda/sa fii pedepsit de politia ciberntica daca furi un cont de la un joc (League Of legends)pentru ca am furat 2 conturi si proprietarul a spus ca a anuntat politia cibernetica de pe un site numit CERT.RO.

Răspuns Câştigător
| Ciprian6969 a răspuns:

rolling on the floor)) Este o prostie ceea ce a spus. Daca i-ai dat teapa, e si normal sa te ameninte intr-un fel sau altul pentru a-i da contul inapoi. Stai calm, nu se complica ei cu asa ceva.