| Miez57 a întrebat:

Poti sa imi dati un cs cu skinuri super va rog eu astept raspuns repede

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Mie imi place mult sa modific Cs-urile si am unul care chiar mi-a reusit thinking Daca vrei imi lasi id-ul tau si iti dau skin-urile mele sau te invat cum sa iti modifici tu cs-ul thinking

| Bymo a răspuns:

In opinia mea, un cs cu skinuri nu este prea bun. Te sfatuiesc sa iti iei cs digitalzone deoarece este foarte bun, nu are lag si seamana foarte mult cu steamul. Il gasesti pe google si se descarca foarte repede. Bafta!