| DanceIsInYourHeart a întrebat:

De la ce varsta poti fi reprezentant Avon? Astept un raspuns cat mai repede.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Crocaa a răspuns:

Poti fi de la orice varsta doresti, atata timp cat te inscrii cu buletinul mamei, asta daca esti minora.Comenzile iti vor veni acasa si trebuie doar sa semnezi, deci nu va fi nevoie sa fie mama acasa, de fapt poate oricine sa semneze din familie, chiar daca nici tu nu esti acasa.

| mirunix a răspuns:

Trebuie sa ai 18 ani, dar poti vorbi cu unul dintre parintii tai, sa fie folosit numele unuia dintre ei, si tu sa te ocupi cu comenzile si asa mai departe. happy