| michael5813 a întrebat:

Prieteni am o problema! si anume : pe laptop am win 7 iar cand vreau sa vad poze incarcate din telefon nu le "vede" incearca sa le incarce iar pe fundal poza se vede blurata... ce sa fie!?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu e compatibil device-ul cu os-ul.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil e din cauza driverelor.
Caută pe net driverele pentru telefon, apoi instalează-le. Succes!

| michael5813 explică (pentru anonim_4396):

Cipriane din pacate nu cred ca e vorba de drivere pentru ca uneori le incarca si desigur pot fi vazute iar uneori sufletu'! oricum pozele sunt descarcate cu un cititor de card si nu prin cablu de date! multumesc oricum! apropos : pe desktop nu am nici o problema doar pe laptop... alte idei?

| anonim_4396 a răspuns (pentru michael5813):

Poate nu e compatibil device-ul cu os-ul.