| sergiu2222 a întrebat:

Problema cu NFS The Run! Daca a mai avut cineva problema urmatoare si ati reusit sa o rezolvati va rog sa imi spuneti si mie cum: Intru in joc, ma joc fara probleme dar cateodata mi se blocheaza jocul si trebuie sa restartez PC-ul de la buton...Nu se blocheaza intr-un punct anume se blocheaza ba ici ba colo...Am un sistem foarte bun nu are cum sa fie din cauza sistemului indeplinesc cerintele recomandate ale jocului. Am vazut ca mai multi gameri au problema asta dar nu am gasit un remediu. Daca are cineva vreo idee mi-ar fi de mare ajutor. Mersi! dau funda!

1 răspuns:
| ToPBosS a răspuns:

In primul rand s-ar putea ca jocul sa foloseasca o groaza de memorie pentru sistemele lui si se blocheaza pe de alta parte ai putea sa reinstalezi jocul si sa vezi daca merge daca nu ar trebui sa cauti un expert pe net si sa il intrebi ce sa faci oricum dupa parerea mea ar trebui sa iti mearga daca l-ai reinstala. funda?