| Kingston3 a întrebat:

Am o problema cu mouse-ul deci cateodata se blocheaza si nu mai am ce face decat sa restartez pc-ul de ce se blocheaza (dau funda pentru ajutor ).

3 răspunsuri:
| bodysun a răspuns:

Din punctul meu de vedere sunt 3 factori care influenteaza chestia asta : 1 - placa de baza e veche si nu mai face conexiunea bine intre componente si procesor.
2- mouse`ul
3 incearca un mouse cu usb sau daca ai cu usb unul din ala normal cu mufa verde.

| fulgerul a răspuns:

Curata-i piciorusele cu spirt.Eu am unul chinezesc de 8 ani si nu am probleme.

| CornelAG a răspuns:

Exact asa am patit si eu.te-as ruga sa te duci sa ti-l schimbi. Face asa pana nu o sa mai mearga deloc.